ZYRTARE: Idriz Voca transferohet te Cosenza

Drin Zenku
Nga Drin Zenku 28 Janar, 2022 19:15

ZYRTARE: Idriz Voca transferohet te Cosenza

Idriz Voca është bërë me skuadër të re.

Skuadra e Cozensa ka njoftuar për transferimin e mesfushorit kosovar, Idriz Voca, përcjell lajmi.net.

Lojtari kosovar ka nënshkruar marrëveshje të vlefshme deri më 30 qershor të vitit 2024.

Sezonin e kaluar ai luajti me Ankaragucu, ku bëri 26 paraqitje.

Lojtari ka 15 paraqitje me kombëtaren e Kosovës dhe tani vazhdon në Serie BKT. /Lajmi.net/

Drin Zenku
Nga Drin Zenku 28 Janar, 2022 19:15