Ziadin Sela infektohet nga Covid 19

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 16 Mars, 2021 19:23

Ziadin Sela infektohet nga Covid 19

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela bën të ditur se është infektuar me COVID-19, njofton LOBI

Kreu i ASH-së, sqaron se klinikisht është pa ndonjë sheqtësim dhe bën thirrje që të ruhet shëndeti.

“Të dashur miq. Sot bëra PCR testin për COVID 19 dhe më duhet të ndaj me ju rezultatin e këtij testi. Është pozitiv. Jam mirë, klinikisht pa ndonjë shqetësim, por protokollet mjeksore duhet respektuar prandaj më duhet të vetëizolohem për ca ditë. Respektoni masat, ruajeni veten dhe të tjerët…I juaji Ziadin Sela”, shrkuan Ziadin Sela në profilin e tij në Facebook. LOBI

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 16 Mars, 2021 19:23