Turqi – Itali, shpallet futbollisti i ndeshjes

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 11 Qershor, 2021 23:59

Turqi – Itali, shpallet futbollisti i ndeshjes

Ndeshja e parë e Kampionatit Europian, mes Turqisë dhe Italisë, përfundoi me rezultat 0-3, raporton lajmi.net

Pas ndeshjes UEFA ka publikuar futbollistin e ndeshjes, ai është Leonardo Spinazzola.

Spinazzola ishte fantastikë në këtë ndeshje, sidomos në fazën e sulmit, me depërtimet e tij u shkaktoi shumë probleme turqëve. /Lajmi.net/

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 11 Qershor, 2021 23:59