Tetovë, dy banorë në pranga pasi Policia u gjeti drogë

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 16 Mars, 2021 11:17

Tetovë, dy banorë në pranga pasi Policia u gjeti drogë

Dje rreth orës 18:45, në rrugën lokale që lidh fshatrat e Tetovës Breznë dhe Leshkë, pjestarët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria personat J.N. (23) nga Sllatina e Tetovës dhe B.M. (20) nga Gjermania, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe në automjetin e tyre “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës, në të cilin kishin lëvizur, është gjetë marihuanë, njofton LOBI.MK

“Pasi të dokumentohet plotësisht çështja kundër personave J.N. dhe B.M. do t’u përgaditen parashtresa adekuate”, njoftuan nga Policia tetovare. LOBI.MK

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 16 Mars, 2021 11:17