Tetovë, 38 vjeçarja ndërron jetë papritur!

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 22 Mars, 2021 12:20

Tetovë, 38 vjeçarja ndërron jetë papritur!

Dje në 02:30, në SPB Tetovë është raportuar se V.Z. (38) nga Tetova në banjon e banesës së saj në rrugën ,,180“ Blloku 70 në Tetovë papritmas është ndjerë keq dhe gjatë rrugës për në Spitalin Klinik të Tetovës kishte ndëruar jetë, transmeton Lobi – Maqedoni.

Inspektimin e ka kryer ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, kurse me urdhër të Prokurorit
Publik sot (22-Mars) ndaj trupit të pajetë të së ndjerës do të kryhet autopsi. Lobi – Maqedoni

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 22 Mars, 2021 12:20