Të hënë takimi Zaev-Mickoski

Driton Zenku
Nga Driton Zenku 25 Mars, 2021 21:13

Të hënë takimi Zaev-Mickoski

Tashmë është konfirmuar takimi mes dy liderëve të partive më të mëdha në vend, atij të LSDM-së, Zoran Zaev dhe të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoksi.

Takimi do të mbahet të hënën, në ora 13:00 në Klubin e deputetëve.

Ky takim vjen pas thirjes që Mickoski ia bëri Zaevit për takim sy më sy, e ndërkaq Zaevi e pranoi të njëjtën.

Driton Zenku
Nga Driton Zenku 25 Mars, 2021 21:13