Back to homepage

Tag "Taulant Seferi"

Seferi: Krenar që jam pjesë e Kombëtares

Seferi: Krenar që jam pjesë e Kombëtares

Taulant Seferi është njeriu kyç i Tiranës së Orges Shehit. Sulmuesi shqiptar udhëheq listën e golashënuesve dhe ka një meritë të madhe për faktin se bardheblutë kanë nisur të marshojnë bindshëm drejt titullit kampion. Në një intervistë të gjatë për

Read Full Article