Back to homepage

Tag "Ronaldo"

Ronaldo: S’u ktheva për të luftuar për vendin e shtatë

Ronaldo: S’u ktheva për të luftuar për vendin e shtatë

Manchester United duhet të luftojë për titullin e Premier League-s dhe çdo pozicion poshtë vendit të tretë në Premier League do të ishte një dështim. Kështu pretendon Cristiano Ronaldo, në një intervistë dhënë për Sky Sports, teksa u shpreh se

Read Full Article
Ronaldo po e konsideron seriozisht largimin nga Man Utd

Ronaldo po e konsideron seriozisht largimin nga Man Utd

Cristiano Ronaldo po shqyrton të ardhmen e tij në Manchester United, ndërsa pret të zbulojë se kush do të jetë trajneri i ardhshëm i përhershëm. Ronaldo ka një kontratë deri në vitin 2023 – por mund të largohet nga United

Read Full Article
Ronaldo do të largohet me një kusht

Ronaldo do të largohet me një kusht

Sezoni i Manchester United nuk po shkon ashtu si duhet. Djajtë e Kuq janë jashtë luftës për titull dhe larg zonës Champions League. Një situatë kjo që ka zhgënjyer shumë Cristiano Ronaldo-n, i cili shpresonte që gjërat të shkonin më

Read Full Article