Back to homepage

Tag "Manchester United"

Historia e çuditshme e Dong Fangzhuo: “bidoni” për të cilin M.United mori dëmshpërblim

Historia e çuditshme e Dong Fangzhuo: “bidoni” për të cilin M.United mori dëmshpërblim

Në futboll, ka disa blerje që rezultojnë të jenë zhgënjime të mëdha, por në fund rrezikun e biznesit e merr gjithmonë shoqëria që blen futbollistin. Ai që e shet fut në arkë paratë për kartonin dhe nuk duhet të shqetësohet

Read Full Article
Interi e gjen zëvendësuesin e Perisicit

Interi e gjen zëvendësuesin e Perisicit

Siç shkruan “Corriere della Sera”, Interi është gati për tregun e transferimeve. Objektivi madhor quhet Robin Gosens, i cili ka një kontratë që skadon me Atalantën në qershor 2023 dhe ka shprehur gatishmërinë e tij për të lëvizur disa herë.

Read Full Article
Unitedi kërkon 15 milionë euro për Tellesin

Unitedi kërkon 15 milionë euro për Tellesin

Mbrojtësi i krahut, Alex Telles pritet të largohet nga Manchester Unitedi gjatë këtij muaji. Te ekipi anglez nuk llogaritin më në Tellesin, i cili nuk bën pjesë në planet e trajnerit Ralf Rangnick. Për kartonin e Tellesit, skuadra angleze po

Read Full Article
Ronaldo: S’u ktheva për të luftuar për vendin e shtatë

Ronaldo: S’u ktheva për të luftuar për vendin e shtatë

Manchester United duhet të luftojë për titullin e Premier League-s dhe çdo pozicion poshtë vendit të tretë në Premier League do të ishte një dështim. Kështu pretendon Cristiano Ronaldo, në një intervistë dhënë për Sky Sports, teksa u shpreh se

Read Full Article
Tek United i tremben një eksodi

Tek United i tremben një eksodi

Situata te Manchester United është e trazuar, ndërsa janë 17 futbollistë të ekipit të parë të mërzitur me gjendjen në klub. Ata po mendojnë largimin nga “Djajtë e kuq” para nisjes së sezonit dhe krisjet brenda grupit kanë bërë që

Read Full Article