Back to homepage

Tag "Gianluca Scamacca"

Dortmund hap “thesin” për sulmuesin italian por ai dëshiron vetëm ekipin italian Interin

Dortmund hap “thesin” për sulmuesin italian por ai dëshiron vetëm ekipin italian Interin

Borussia Dortmund ka lëshuar një ofertë të majme për sulmuesin italian, Scamacca të Sassuolos. 23-vjeçari po kalon një periudhë shumë të mirë në Seria A këtë sezon duke shënuar 9 gola në 23 ndeshje dhe duke spikatur me lojën e

Read Full Article