Back to homepage

Tag "Casemiro"

Real Madrid-i me dhimbje koke.

Real Madrid-i me dhimbje koke.

Prania e katër brazilianëve të Real Madridit në ndeshjen e San Mamés të enjten e ardhshme, 3 shkurt, bëhet më e ndërlikuar me afrimin e datës.  Ashtu siç pritej, Brazili konfirmoi se nuk do të lirojë Militao, Casemiro, Vinicius dhe Rodrygo dhe të katër do

Read Full Article
Brazili nuk i liron lojtarët e Realit më herët

Brazili nuk i liron lojtarët e Realit më herët

Brazili ka thënë se nuk do ta lirojë ndonjë prej lojtarëve të Real Madridit gjatë kohës kur ata janë me detyra në përfaqësuese. Shumë lojtarë janë në fakt me përfaqësueset e tyre. Amerika e Jugut do të ketë ndeshje për

Read Full Article