Back to homepage

Tag "Bruno Guimares"

E paparë: Olympique Lyon iu reagon mediave, thonë se nuk ka marrëveshje me Newcastle United!

E paparë: Olympique Lyon iu reagon mediave, thonë se nuk ka marrëveshje me Newcastle United!

Olympique Lyon ka bërë një gjë jo shumë të zakonshme për skuadrat e mëdha evropiane. Skuadra franceze ka lëshuar një komunikatë zyrtare lidhur me Bruno Guimares dhe marrëveshjen me Newcastle United. Lyon përmes komunikatës hedh poshtë të gjitha raportimet që

Read Full Article
Newcastle ka marrëveshje me Lyon – transferon Bruno Guimares për 35 milionë euro!

Newcastle ka marrëveshje me Lyon – transferon Bruno Guimares për 35 milionë euro!

Pas Kieran Trippier, Newcastle United pritet të afrojnë edhe një tjetër emër të vlerësuar lart në futbollin evropian. Goal konfirmon tashmë se Newcastle kanë mbyllur marrëveshjen prej 33.5 milionë funteve me mesfushorin që lidhej me Arsenal, Bruno Guimares, transmeton. Skuadra

Read Full Article