Back to homepage

Tag "Bayerni"

Mungesat bëjnë diferencën, Bayerni e nis vitin me humbje

Mungesat bëjnë diferencën, Bayerni e nis vitin me humbje

2022 i Bayern Munich nisi në mënyrën më të keqe të mundshme. Me 14 mungesa për shkak të Covid, dëmtimeve dhe grumbullimeve me kombëtaret, Nagelsmann kishte në dispozicion, vetëm 10 lojtarë nga skuadra e parë. Megjithatë ndeshja e Bayernit nisi

Read Full Article
Arijon Ibrahimoviç nga Kosova ftohet në ekipin e parë te Bayerni

Arijon Ibrahimoviç nga Kosova ftohet në ekipin e parë te Bayerni

Kampioni në fuqi, Bayern Munich ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Borussia Monchengladbach. Bayerni do të ketë mungesa të shumta për shkak të lojtarëve të cilët kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Teksa për shkak të mungesave, trajneri Nagelsman

Read Full Article