Back to homepage

Tag "Bayern Munich"

Edhe një lojtar tjetër largohet falas nga Bayerni

Edhe një lojtar tjetër largohet falas nga Bayerni

David Alaba, Jerome Boateng, Javi Martinez. Dhe tani, Niklas Süle. Largimi i katërt falas nga Bayern Munich në një kohë shumë të shkurtër është praktikisht një realitet. Edhe ish-lojtari i Hoffenheim, të cilit i skadon kontrata në fund të sezonit,

Read Full Article
BILD: NEUER PRITET TË NËNSHKRUAJË KONTRATË TRI VJEÇARE ME BAYERN

BILD: NEUER PRITET TË NËNSHKRUAJË KONTRATË TRI VJEÇARE ME BAYERN

Manuel Neuer megjithatë duket se do të vazhdojë aventurën me Bayern Munich. Portieri gjerman, Manuel Neuer së shpejti do të mbetet pa kontratë te skuadra bavareze. Neuer pritet të nënshkruajë vazhdimin e kontratës e cila do ta shoh atë tek

Read Full Article