Back to homepage

Tag "Barcelona"

Juventusi, Real Madridi dhe Barcelona, do të paraqesin projektin e ri për Superligën Europiane

Juventusi, Real Madridi dhe Barcelona, do të paraqesin projektin e ri për Superligën Europiane

Juventusi, Barcelona dhe Real Madrid po përgatiten të rinisin projektin e tyre të Superligës Evropiane me disa ndryshime kyçe. Treshja janë klubet e vetme të mbetura dhe ende të përkushtuara ndaj planit, i cili ishte shpallur në prill 2021 dhe

Read Full Article
Xavi dëshiron dy mbrojtësit e Chelseat

Xavi dëshiron dy mbrojtësit e Chelseat

Trajneri spanjoll Xavi Hernandez veçse ka filluar rindërtimin e Barcelonës, ku vazhdimisht është duke u lidhur me spekulime për të transferuar emra të ndryshëm të lojtarëve, pavarësisht krizës financiare në të cilën gjendet gjigandi katalunas. Tani, siç raportohet nga gazetari

Read Full Article
Barca afër marrëveshjes multi-milionëshe me…..

Barca afër marrëveshjes multi-milionëshe me…..

Barcelona është afër që të arrijë marrëveshje me një sponsor të ri për skuadrën. Fanellat e Barcelonës pritet të marrin pamje të re, nëse gjithçka finalizohet sa i përket marrëveshjes me sponsorin Raportimet e fundit bëjnë të ditur se platforma

Read Full Article
Barcelona e Bayern ‘luftë në merkato

Barcelona e Bayern ‘luftë në merkato

Marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Bayern Munich nuk po kalojnë momentin e tyre më të mirë. Mes dy skuadrave ka një farë tensioni për shkak të interesit që të dyja kanë treguar për lojtarët e njërës dhe tjetrës. Tani duket se

Read Full Article
Drejtori i Barcelonës jep detaje për mos regjistrimin e Torres në La Liga

Drejtori i Barcelonës jep detaje për mos regjistrimin e Torres në La Liga

Drejtori i Barcelonës, Mateu Alemany ka pranuar se shkaku i situatës nuk mund ta transferojnë sulmuesin Ferran Torres. Torres u konfirmua si transferimi më i fundit për Barcelonën, duke iu bashkuar nga Man City për 55 milionë euro. Sidoqoftë, Barcelona

Read Full Article
Barcelona mëson çmimin e Draxlerit

Barcelona mëson çmimin e Draxlerit

Gjigandi katalunas Barcelona së fundmi është duke u lidhur me një transferim të sulmuesit anësor të Paris Saint-Germain Julian Draxler. Tani raportohet se një shumë prej 15 milionë eurosh drejt PSG-së do të ishte e mjaftueshme që kjo e fundit

Read Full Article
Barcelona me probleme

Barcelona me probleme

Barcelona me probleme, i lëndohet lojtari. Barcelona ka konfirmuar ditën e sotme me anë të një komunikate se mbrojtësi, Ronald Araujo ka pësuar një frakturë dhe do të operohet ditën e premte.  Mbrojtësi pritet të mungojë për rreth 4-6 javë.

Read Full Article
Barcelona mëson çmimin e Draxlerit

Barcelona mëson çmimin e Draxlerit

Gjigandi katalunas Barcelona së fundmi është duke u lidhur me një transferim të sulmuesit anësor të Paris Saint-Germain Julian Draxler. Tani raportohet se një shumë prej 15 milionë eurosh drejt PSG-së do të ishte e mjaftueshme që kjo e fundit

Read Full Article