Back to homepage

Tag "Aurélien Tchouameni"

Real Madrid-i e gjen në Principatë pasuesin e Casemiro-s

Real Madrid-i e gjen në Principatë pasuesin e Casemiro-s

Reali i Madridit duket se ka përcaktuar objektivin e tij të parë për sezonin 22-23 dhe ky nuk është askush tjetër veçse francezi Aurélien Tchouameni, mesfushori i Monacos. Përfaqësues të Realit kanë udhëtuar drejt Principatës për të folur nga afër

Read Full Article