Back to homepage

Tag "Atletico"

Atletico kalon me lehtësi në raundin tjetër të ‘Copa del Rey’

Atletico kalon me lehtësi në raundin tjetër të ‘Copa del Rey’

Djelmoshat e Simeones kanë mposhtur Majadahondan me rezultat të thellë 5-0 si mysafir. Golat për madrilenët u realizuan nga Matheus Cunha 17′, Renan Lodi 26′, Luis Suarez 41′, Antoine Griezmann 67′ dhe Joao Felix 79′. Me këtë fitore, Atletico i

Read Full Article
Suarezi është pranë largimit nga Atletico

Suarezi është pranë largimit nga Atletico

Sulmuesi uruguaian, Luis Suarez, duket se i ka ditët e numëruara në skuadrën e Athletico Madridit. Ish-futbollisti i Barcelonës nuk e ka pasur formën e duhur në këtë edicion, duke realizuar vetëm 8 gola deri me tani. Largimi i tij

Read Full Article