Back to homepage

Tag "Atletico Madrid"

Atletico Madrid interesohet për lojtarin e kombëtares shqiptare

Atletico Madrid interesohet për lojtarin e kombëtares shqiptare

Trippier është larguar në drejtim të Newcastle dhe kështu Atletico Madrid është duker kërkuar një zëvendësues të tij. Simeone është interesuar për lojtarin e kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj. Anësori i djathtë ka eksperiencë dhe vlerësohet shumë nga klubi spanjoll. Ai

Read Full Article