Back to homepage

Tag "Arsenal"

Leno dëshiron të largohet nga Arsenali

Leno dëshiron të largohet nga Arsenali

Portieri Bernd Leno është i vendosur që të largohet nga Arsenali. Gjermani dëshiron të ndahet me klubin nga Londra para se të mbyllet afati kalimtar i janarit. Leno e ka humbur vendin e titullarit te skuadra angleze. Tani, Aaron Ramsdale

Read Full Article
Adebayor e di çfarë e pret Aubameyangun te Arsenali

Adebayor e di çfarë e pret Aubameyangun te Arsenali

Emmanuel Adebayor ka vënë në shënjestër të kritikave ish-klubin e tij Arsenal në përgjigjen se si po e trajtojnë Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesi gabonez duket se nuk ka të ardhme te klubi londinez. Ai është larguar nga skuadra nga Mikel Arteta

Read Full Article
Tottenhami në garë me Arsenalin për yllin anglez

Tottenhami në garë me Arsenalin për yllin anglez

Dy skuadrat londineze Tottenham dhe Arsenal janë të gatshme që t’i futen garës për të siguruar shërbimet e mbrojtësit të djathtë të Brightonit Tariq Lamptey, raporton “Express Sport”. Së fundmi, Lamptey është rikthyer nga një lëndim i cili e la

Read Full Article