Back to homepage

Tag "Andreas Christensen"

Xavi dëshiron dy mbrojtësit e Chelseat

Xavi dëshiron dy mbrojtësit e Chelseat

Trajneri spanjoll Xavi Hernandez veçse ka filluar rindërtimin e Barcelonës, ku vazhdimisht është duke u lidhur me spekulime për të transferuar emra të ndryshëm të lojtarëve, pavarësisht krizës financiare në të cilën gjendet gjigandi katalunas. Tani, siç raportohet nga gazetari

Read Full Article
Edhe një lojtar tjetër largohet falas nga Bayerni

Edhe një lojtar tjetër largohet falas nga Bayerni

David Alaba, Jerome Boateng, Javi Martinez. Dhe tani, Niklas Süle. Largimi i katërt falas nga Bayern Munich në një kohë shumë të shkurtër është praktikisht një realitet. Edhe ish-lojtari i Hoffenheim, të cilit i skadon kontrata në fund të sezonit,

Read Full Article