Back to homepage

Tag "Alex Telles"

Interi e gjen zëvendësuesin e Perisicit

Interi e gjen zëvendësuesin e Perisicit

Siç shkruan “Corriere della Sera”, Interi është gati për tregun e transferimeve. Objektivi madhor quhet Robin Gosens, i cili ka një kontratë që skadon me Atalantën në qershor 2023 dhe ka shprehur gatishmërinë e tij për të lëvizur disa herë.

Read Full Article
Unitedi kërkon 15 milionë euro për Tellesin

Unitedi kërkon 15 milionë euro për Tellesin

Mbrojtësi i krahut, Alex Telles pritet të largohet nga Manchester Unitedi gjatë këtij muaji. Te ekipi anglez nuk llogaritin më në Tellesin, i cili nuk bën pjesë në planet e trajnerit Ralf Rangnick. Për kartonin e Tellesit, skuadra angleze po

Read Full Article