Back to homepage

Tag "Aksidnt"

Aksident i rëndë me dy të lënduar

Aksident i rëndë me dy të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në bulevardin “Aradhët partizane”, ku janë përfshirë tre automjete, raporton Alsat. Në vendngjarje kanë dalë menjëherë  ambulanca, zjarrfikësit si dhe policia, ende nuk është bërë një inspektim. Sipas informacioneve jozyrtare nga aksidenti kanë mbetur

Read Full Article