Back to homepage

Tag "Adidas"

Jo vetëm klubet, por Puma dhe Adidas në ‘luftë’ për nënshkrimin e yllit norvegjez  Haaland

Jo vetëm klubet, por Puma dhe Adidas në ‘luftë’ për nënshkrimin e yllit norvegjez Haaland

Erling Haaland është aktualisht njëri ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi norvegjez është bërë cak i gjigantëve evropianë, por në verën e këtij viti, do të dihet se ku do të luajë.Sipas asaj që raporton AS, nuk janë

Read Full Article