Back to homepage

Tag "2001"

20 vjet lavdi, 20 vjet krenari, 20 vjet amanet

20 vjet lavdi, 20 vjet krenari, 20 vjet amanet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i shoqëruar nga funksionar të lartë të partisë së tij, ministra e deputet, sot në Sllupçan kanë shënuar 20 vjetorin e fillimit të luftës së UÇK-së dhe shpalljes së zonës së lirë

Read Full Article