Shtatzënë për herë të tretë? Fjolla Morina publikon fotografitë që tregojnë të vërtetën

Driton Zenku
Nga Driton Zenku 21 Mars, 2021 22:09

Shtatzënë për herë të tretë? Fjolla Morina publikon fotografitë që tregojnë të vërtetën

Këngëtarja Fjolla Morina, e cila po shijon jetën larg Shqipërisë së bashku me partnerin e saj Fisnik Syla.

Ai publikoi një video gjatë ditëve të fundit ku binte në sy barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Pas këtyre spekulimeve, Fjolla ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shfaqet me rroba banjo gjatë pushimeve në Maldive, vetëm pak ditë pas martesës pranë detit.

Këngëtarja duket në super formë dhe barku i fryrë nuk duket gjëkundi.

Driton Zenku
Nga Driton Zenku 21 Mars, 2021 22:09