Shqipëri, nis vaksinimi i policëve

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 3 Prill, 2021 08:08

Shqipëri, nis vaksinimi i policëve

Ka nisur sot vaksinimi i efektivëve të Policisë së Shtetit. Në stadiumin “Air Albania” ishte edhe kryeministri Edi Rama, i cili ka parë nga afër procesin e nisur.

Kreu i qeverisë shoqërohet nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

“Dje ishte interesant kishte nxjerrë New York Times një artikull ku thoshte se Sinovac ishte i pari në efiçencë,” tha Rama.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 3 Prill, 2021 08:08