Rita Ora vlerësohet nga “Warner Music Australia”

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 17 Mars, 2021 08:32

Rita Ora vlerësohet nga “Warner Music Australia”

Sukseset nuk kanë të ndalur as për artisten tjetër shqiptare me famë botërore, Rita Orën.

Bukuroshja, e cila numëron 16 milionë ndjekës në Instagram, tregon se është vlerësuar me tre disqe platini në Australi.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar në Twitter, e më pas edhe në rrjete të tjera sociale.

Rita Ora vlerësohet nga “Warner Music Australia”

“Falënderoj ekipin tim të mrekullueshëm të Warner Music Australia. ‘Multi platinum’. Faleminderit për punën e palodhur dhe përkushtimin ndaj meje”, ka shkruar ajo.

“Warner Music Australia” ndërkohë është një kompani muzikore në Australi, e themeluar në vitin 1969.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 17 Mars, 2021 08:32