Policia e Tetovës konfiskon kokainë dhe marihuanë

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 13:33

Policia e Tetovës konfiskon kokainë dhe marihuanë

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:25, në rrugën ,,Kuzman Josifoski“ në Tetovë, pjestarët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria personin N.A. (39) nga Tetova, me qëndrim të përkohshëm në qytetin e Kavadarit, për arsye se
gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, është gjetur dhe konfiskuar kokainë dhe marihuanë, njofton Observeri – Maqedoni.

Sipas Policisë, ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, do të përgatitet
parashtresë adekuate. Observeri

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 13:33