Përfshihet nga flakët vetura me targa të Gostivarit

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 14:08

Përfshihet nga flakët vetura me targa të Gostivarit

Dje në orën19:45, në SPB Tetovë, është raportuar se pranë pikës së pagesave rrugore Zelinë, është përfshi nga flakët vetura “Mercedes” me targa të Gostivarit, e drejtuar nga 26-vjeçari A.U. nga Gostivari.

“Nuk ka pasur persona të lënduar kurse në veturë janë transportuan dy gra dhe me ndërhyrjen e Njësisë Territoriale të Zjarrfikësve të Tetovës, zjarri është shuar plotësisht”, njoftuan nga Policia. Observeri

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 14:08