Nora Istrefi sot feston ditëlindjen e 35-të

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Mars, 2021 08:13

Nora Istrefi sot feston ditëlindjen e 35-të

Ajo për vite të tëra ka sjell projekte dhe një stil interesant të paraqitjes në skenat muzikore.

Fjala është padyshim për Nora Istrefin, e cila për vite të tëra ka arritur të grumbullojë me mijëra fansa, të cilët e përkrahin.

Në rrjete sociale artistja është mjaft aktive, duke ndarë me ndjekësit informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Sot (e enjte) Nora duket se do të festojë ditëlindjen e saj të 35-të, teksa ka ndarë edhe disa imazhe në Instagram.

Të njëjtat ishin urime dhe fotografi të figurave të njohura dhe miqësi të saj, të cilët po i urojnë më të mirat në jetë.

Ndërkaq, suksesi i këngëtares është i padiskutueshëm, duke bërë që të jetë ndër më të dëgjuarat në estradën shqiptare.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Mars, 2021 08:13