Nesër do të mbahet seanca për zgjedhjen e presidentit

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 2 Prill, 2021 21:07

Nesër do të mbahet seanca për zgjedhjen e presidentit

Mazhoranca parlamentare nesër do të tentojë ta zgjedhë presidentit. Kandidat për presidentë nga Lëvizja Vetëvendosje janë Vjosa Osmani dhe Nasuf Bejta.

Gazeta Express mëson se nesër do të thirret seancë me qëllim të zgjedhjes së presidentit.

Dicka të tillë ka thënë edhe Haxhi Avdyli. Sipas tij, nesër do të votohet Vjosa Osmani për presidente.

E a do të zgjedhet, sipas Avdylit, ka shumë pak mundësi, shkruan Expresss.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 2 Prill, 2021 21:07