Momenti më i keq i mbrëmjes, Ledri Vula bën veprimin që Sarës nuk i pëlqen

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 23 Qershor, 2021 19:23

Momenti më i keq i mbrëmjes, Ledri Vula bën veprimin që Sarës nuk i pëlqen

Sara Hoxha ka festuar 29-vjetorin e saj mes muzikës, pijeve alkoolike e dëfrimit pafund me miqtë dhe të afërmit e saj. Pavarësisht sa shumë u kënaq, një gjest i partnerit të saj e mërziti shumë bukuroshen.

Si çdo vit, Ledri Vula ka fryrë qirinjtë e tortës në vend të saj.

“Momenti më i keq i mbrëmjes…Pse duhet t’i frysh ti qirinjtë çdo vit? Nuk mund të vazhdojë festa pa tortën dhe fryrjen e tyre?” shkruan Sara teksa ka ndarë dy foto në InstaStory nga momenti kur reperi bën veprimin që ajo nuk duron dot.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 23 Qershor, 2021 19:23