Me një klik baste për Maqedoninë në “Euro 2020”, në 2win.mk

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 28 Maj, 2021 14:32

Me një klik baste për Maqedoninë në “Euro 2020”, në 2win.mk

Pak ditë deri në fillimin e Euro 2020, ethet e futbollit po forcohen, dhe me Video Llotarinë Kazios Austria argëtimi mund të jetë edhe më i madh. Nga kjo kompani kanë vënë në dispozicion ofertën për bast në disa kategori për Kampionatin Evropian, të tilla si kush do të jetë kampion, cilat dy skuadra do të jenë finalistët, të cilët do të arrijnë në çerekfinale, etj.

Favoriti më i madh për kampionin është kampioni aktual i botës Franca dhe të gjithë ata që do të vënë bast për të,
aktualisht, koeficienti është 4.25. Pastaj Anglia me koeficient 6 dhe Belgjika me 7, kurse favoriti i katërt më i madh është ekipi kombëtar i Gjermanisë, i cili iu përkul Maqedonisë dy muaj më parë në Duisburg.

www.2win.mk

Ajo që është edhe më interesante për tifozët tanë është se mund të shtypet edhe për kombëtaren e Maqedonisë në disa kategori. Nëse dikush mendon se ekipi ynë kombëtar do të jetë fitues në grupin me Austrinë, Ukrainën dhe Hollandën, koeficienti do të jetë 25, dhe për vendi i dytë pas Hollandës nëse merr venndin e parë, koeficienti për momentin është 7.

Për më e guximshmja dhe më optimistja, Maqedonia ka një koeficient 150 për të arritur në finale, kurse të bëhesh kampion do të ishte një nga tre surprizat më të mëdha, përveç Hungarisë dhe Finlanda, me një koeficient 500.

Të gjitha shanset janë në dispozicion për ju me vetëm disa klikime, në 2win.mk, në seksionin e sporteve, ku mund ta ndiqni nëse dhe si do të lëviznin deri në fillimin e Euro 2020, më 11 qershor.

Ekziston oferta jonë e plotë si për Kampionatin Evropian të Futbollit ashtu edhe ngjarje të tjera sportive aktuale në këtë periudhë. Luaj me përgjegjësi dhe argëtohu!

#LuajPërArgëtim #LuajMePërgjegjësi

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 28 Maj, 2021 14:32