Lëndohet LeBron James, kjo është gjendja e tij

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 20 Mars, 2021 23:06

Lëndohet LeBron James, kjo është gjendja e tij

Lëndohet LeBron James.

LeBron James është lënduar dhe ka lëshuar sallën në përballjen me Atlanta Hawks.

LeBron James ka lënduar kyçin e këmbës në ndeshjen ndaj Atlanta Hawks dhe ka lëshuar sallën.

LA Lakers në fund humbën ndeshjen me rezultatin final, Lakers 94-99 Atlanta Hawks.

James deri në momentin e lëndimit luajti mirë, ai shënoi 10 pikë një kërcim dhe katër asistime.

James pësoi lëndim në këmbë, por qëndroi edhe disa minuta ku shënoi një trepikësh dhe më pas u nis për në zhveshtore.

Lakers ende nuk kanë reaguar në mënyrë zyrtare dhe nuk dihet kohëzgjatja e lëndimit apo serioziteti i tij.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 20 Mars, 2021 23:06