Kryetari i FR-BDI, Avni Rustemi uron presidenten Vjosa Osmani

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 4 Prill, 2021 21:11

Kryetari i FR-BDI, Avni Rustemi uron presidenten Vjosa Osmani

Kryetari i forumit rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim Avni Rustemi uron presidenten e posazgjedhur të Kosovës, njofton Aktuale.mk

Rustemi mes tjerash ka shkruar:

Kam nderë dhe kënaqësi të veçantë që të uroj presidenten e sapozgjedhur të Republikës së Kosovës, shkëlqesinë e saj, znj. Vjosa Osmanin. Ky është një moment i rëndësishëm historik për Kosovën dhe për avancimin e agjendës të Kosovës në përputhje me aspiratat e saj drejt integrimit evropian dhe zhvillimit të demokracisë.

Suksese Presidente!

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 4 Prill, 2021 21:11