Koleksioni i ri i Louis Vuitton, krejt unik

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 14 Mars, 2021 22:02

Koleksioni i ri i Louis Vuitton, krejt unik

Koleksioni i vjeshtës, i Louis Vuitton nuk kufizohet në ngjyra, printime dhe tekstura, kryefjala është të guxosh, përcjell LOBI

Veshjet rikthejnë të shkuarën dhe nga ana tjetër, paraqesin vizion futurist. Veshje të ngarkuara, kombinime të guximshme ngjyrash, çizme të ekzagjeruara por praktike, janë disa nga elementët që do të vëreni në foto galerinë e mëposhtme.

Ndërsa nuk mund të shkojmë drejt rrënojave të Greqisë Antike, ne mund ta shohim koleksionin e Louis Vuitton, që ngjall shijen e antikes.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 14 Mars, 2021 22:02