Kjo bukuroshe po kërkon të dashur

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 10 Mars, 2021 20:59

Kjo bukuroshe po kërkon të dashur

“Ende beqare, ende duke kërkuar!” Kështu është paraqitur në një video në të brendshme rozë derisa ka bërë humor për jetën e saj sentimentale për dashuri

Georgia Harrison është dukur sensacionale derisa ka bërë humor për jetën e saj sentimentale këtë të mërkurë.

Megjithatë, jo të gjithë e kanë marrë këtë si shaka.

Kjo për shkak se ylli i Love Island është paraqitur në të brendshme dhe ka pranuar se po përpiqet që të gjejë një të dashur.

“Ende beqare, por duke kërkuar”, ka shkruar ajo.

Georgia është paraqitur në këtë video tepër seksi.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 10 Mars, 2021 20:59