Haradinaj thirrje diasporës që të regjistrohet

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 18 Mars, 2021 11:25

Haradinaj thirrje diasporës që të regjistrohet

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, pas takimit me zëvendëskryeministrin e parë, Artan Grubi i bëri thirrje diasporës shqiptare të Maqedonisë së Veriut që të regjistrohet në këtë proces.

Haradinaj mes tjerash shtoi se duke u regjistruar ndihmojnë veten, familjen e tyre por edhe atdheun dhe të gjithë rajonin.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 18 Mars, 2021 11:25