Hapet fushata e PD-së, simpatizantët mblidhen me makina

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Mars, 2021 21:30

Hapet fushata e PD-së, simpatizantët mblidhen me makina

Partia Demokratike ka nisur zyrtarisht fushatën për zgjedhjet e 25 prillit.

Mbështetësit e Partisë Demokratike kanë mbushur sheshin “Nënë Tereza”, gjatë hapjes së fushatës, pasditen e sotme.

Dy partitë më të mëdha në vend, ajo Socialiste në pushtet dhe Partia Demokratike në opozitë hapin sot pasdite zyrtarisht fushatën zgjedhore.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Mars, 2021 21:30