Grubi nesër takon Kurtin në Prishtinë

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 17 Mars, 2021 21:13

Grubi nesër takon Kurtin në Prishtinë

Zëvendëskryeministri i Parë, Artan Grubi, sonte në KlanKosova ka njoftuar se nesër në agjendën e tij ka vizitën e tij në Prishtinë ku do të takojë liderët politik, Fatmir Limajn, Enver Hoxhajn, Lumir Abdixhikun, Ramush Haradinajn, Albin Kurtin si dhe përfaqesues të shoqërisë civile në Kosovë. Vizita e Grubit në Kosovë ndërlidhet me procesin e Regjistrimit.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 17 Mars, 2021 21:13