Grabiten 4 arka me para nga një Bankë në Tetovë

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 16 Mars, 2021 11:29

Grabiten 4 arka me para nga një Bankë në Tetovë

Dje në ora 05.00 në SPB Tetovë, është raportua një vjedhje në një bankë në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë, dera e të cilës është hapur me forcë dhe nga bankomati janë vjedhur 4 arka me para.

Inspektimin e ka kryer ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë dhe rasti është duke u sqaruar. LOBI.MK

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 16 Mars, 2021 11:29