Gostivar, gjendet e vdekur një 35 vjeçare

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 14:38

Gostivar, gjendet e vdekur një 35 vjeçare

Dje rreth orës 14 e 30 minuta, në Policinë e Gostivarit është denoncuar që në banjon e shtëpisë familjare që ndodhet në rrugën Tode Bogdanovski në Gostivar, është gjetur pa shenja jete 35 vjeçarja me inicialet S.S nga Gostivari, njofton Observeri.

Sipas Policisë, ndihma e shpejt dhe një ekip i Policisë kanë kontatuar vdekjen e 35 vjeçares dhe nuk janë hasur shenja dhune mbi trupin e saj.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion, me qëllim që të zbardhen shkaqet që çuan deri tek vdekja e 35 vjeçares. Observatori

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 14:38