Fatmir Sejdiu me Covid-19, shtrihet në Klinikën Infektive

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 26 Mars, 2021 23:30

Fatmir Sejdiu me Covid-19, shtrihet në Klinikën Infektive

Edhe ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu është prekur nga koronavirusi.

Burimet e “Zërit” brenda QKUK-së kanë bërë të ditur se Sejdiu është i prekur me COVID-19 dhe është i shtrirë në Infektiv.

Ndërkaq, ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e ish-presidentit Fatmir Sejdiu.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 26 Mars, 2021 23:30