Edhe një rast pozitiv me Covid tek Interi

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 22 Mars, 2021 16:10

Edhe një rast pozitiv me Covid tek Interi

Në testimin e sotëm ka rezultuar edhe një rast pozitiv me Covid-19 në kampin e Interit.

Pas rezultateve të disa futbollistëve dhe stafit, tani frika më e madhe se virusi është shpërndarë mund të quhet reale.

Sipas “Tuttomercatoweb.com”, në testimin e sotshëm ka rezultuar edhe një rast pozitiv. Fjala bëhet për një anëtar të stafit të “Nerazzurrëve” dhe jo për lojtarët.

Tani, lojtarët italianë tek Interi mund të nisen për të përfaqësuar Italinë në nivelin Kombëtar. Tani, Conte mund të fillojë stërvitjet me skuadrën.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 22 Mars, 2021 16:10