Dua Lipa fiton çmimin Grammy, lë pas Justin Bieber, Lady Gaga…

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 15 Mars, 2021 06:45

Dua Lipa fiton çmimin Grammy, lë pas Justin Bieber, Lady Gaga…

Dua Lipa fiton çmimin Grammy për albumin më të mirë pop pasi mundi në konkurrencë yjet: Justin Bieber, Lady Gaga, Taylor Swift dhe Harry Styles.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 15 Mars, 2021 06:45