Probleme shëndetësore, Aurela Gaçe hodhi poshtë lajmet e pavërteta

Probleme shëndetësore, Aurela Gaçe hodhi poshtë lajmet e pavërteta

Aurela Gaçe bëri para dy vitesh një postim ku bëri thirrje për të gjitha gratë të bënin kontrolle të vazhdueshme të gjirit. Mirëpo krejt papritur, shumë portale i janë rikthyer këtij postimi duke deformuar dhe nxjerrë nga konteksti mesazhin e

Read Full Article
S’ka më asnjë dyshim, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë rikthyer bashkë

S’ka më asnjë dyshim, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë rikthyer bashkë

Nëse kishit ndonjë dyshim që J.Lo dhe Ben Affleck janë kthyer sërish bashkë, tanimë u shuan të gjitha. Burime pranë dyshes kanë konfirmuar për “In Touch Weekly” se marrëdhënia e tyre po ecën në mënyrë të shpejtë dhe ata janë

Read Full Article
Edhe Arilena Ara po sjell një bashkëpunim, këtë herë me Noizyn

Edhe Arilena Ara po sjell një bashkëpunim, këtë herë me Noizyn

Bashkëpunimet e reperit Noizy me vajzat e showbiz-it mund të numërohen me gishtat e dorës dhe këtij grupi sapo iu bashkua këngëtarja Arilena Ara! Dyshja, që po mban çdo gjë thuajse sekret, është nisur drejt Korçës së bashku me stafin

Read Full Article
Inva Mula merr titullin e nderit nga ambasada italiane

Inva Mula merr titullin e nderit nga ambasada italiane

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula, është nderuar nga ambasadori i Italisë në Tiranë, Fabrizio Bucci, me një titull të rëndësishëm. Bucci i ka dorëzuar Mulës Titullin e Nderit “Urdhëri i Yllit të Italisë” në gradën Oficer. Ky Titull

Read Full Article
Ana e erët e Kim Kardashian

Ana e erët e Kim Kardashian

Shtatë ish-anëtarë të stafit të kopshtarisë dhe mirëmbajtjes së rezidencës 60 milionë dollarëshe të Kim Kardashian në Hidden Hills, e kanë paditur miliarderen për sjellje të keqe dhe për faktin që s’i ka paguar për punën e tyre. Sipas padisë së

Read Full Article
Tea tregon se a do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”

Tea tregon se a do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, është përfolur në media roze si një nga konkurrentet e ardhshme të “Big Brother VIP”. Tea përmes një pyetësori në rrjetin social ‘Instagram’ iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, e që njëra nga pyetjet ka

Read Full Article
Anxhela Peristeri shënoi “fitoren” e parë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri shënoi “fitoren” e parë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në parakalimin e saj në tapetin ngjyrë bruz, në të cilin morën pjesë gjithë konkurrentët e “Eurovision” për këtë vit. Mediat e huaja shkruajtën për fustanin që Peristeri kishte përzgjedhur dhe ajo ka

Read Full Article
Ledri Vula ka publikuar këngën e tij të re, e keni dëgjuar?

Ledri Vula ka publikuar këngën e tij të re, e keni dëgjuar?

E kishim pritur prej ditësh dhe më në fund u publikua kënga më e re e Ledrit që mban titullin “Don mo”. Videoklipi i këngës është xhiruar në Dubai dhe protagoniste në klip si figurante është Morena Taraku, e cila

Read Full Article
Luana Vjollca dhe partneri blejnë një apartament luksoz

Luana Vjollca dhe partneri blejnë një apartament luksoz

Edhe pse Tirana është “zemra” e Luanës, duket se dashuria për të partneren e ka shtyrë edhe Krenarin që shumë nga bizneset që ka ti shtrijë edhe në kryeqytetin shqiptar. Gjërat në jetën e Luana Vjollcës janë bërë serioze. Disa

Read Full Article
Nuk ka të ndalur, Tayna ka zgjedhur një tjetër vend për pushime

Nuk ka të ndalur, Tayna ka zgjedhur një tjetër vend për pushime

Teksa të gjithë VIP-at po zgjedhin Dubain për të kaluar pushimet e tyre këto kohë, për shkak të mbylljes së rrugëve me vendet e tjera nga Covid-19, Tayna zgjodhi një tjetër destinacion. Reperja shqiptare ka udhëtuar drejt ishujve Maldive dhe

Read Full Article