Back to homepage

Sportet luftarake

David Dreshaj i dedikon këngë motrës, në ditën e dasmës

David Dreshaj i dedikon këngë motrës, në ditën e dasmës

Një projekt i aranzhuar dhe producent nga Cricket, me muzikë nga Muma kurse tekst nga Muma dhe ylli i muzikës David Dreshaj kurse videoklipi është punuar nga Imagine Films, pritet që të vijë këto ditë në tregun muzikor dhe në

Read Full Article
Lionel Messi në pushime luksoze në Miami me familjen, pas fitores së Copa America

Lionel Messi në pushime luksoze në Miami me familjen, pas fitores së Copa America

Ylli 34-vjeçar i Argjentinës ka shkuar në Florida për të shijuar pushimet me familjen e tij, pasi ndihmoi Argjentinën të triumfojë ne trofeun e lakmuar Copa America. Trofeu i fundit i Messit ishte i çmuar prej mungesës së titujve të

Read Full Article
E lidhur me djalin e biznesmenit, zbulohet i dashuri i Era Istrefit

E lidhur me djalin e biznesmenit, zbulohet i dashuri i Era Istrefit

Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara në rrjet. Ajo tregohet shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi ka të reja. “Tirana Post” ka bërë të ditur se Era është në

Read Full Article
Adelina Tahirit i ‘rrëshqet’ filtri i Instagramit dhe kështu duket fytyra e saj e vërtetë

Adelina Tahirit i ‘rrëshqet’ filtri i Instagramit dhe kështu duket fytyra e saj e vërtetë

Këngëtarja shpesh është komentuar për paraqitjet pa makijazh. Megjithatë, Adelina Tahiri nuk është se ka qenë e kompleksuar sa i përket kësaj edhe pse ka marrë kritika për dukjen. Së fundmi, nga pushimet ka ndarë një video në storien e

Read Full Article
Elhaida Dani rrëfen planet e së ardhmes, thotë se e sheh veten me fustan të bardhë

Elhaida Dani rrëfen planet e së ardhmes, thotë se e sheh veten me fustan të bardhë

Një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare është padyshim Elhaida Dani. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një emision ku dha mjaft detaje dhe në lidhje me jetën e saj personale. E pyetur nga moderatorja ajo tha se

Read Full Article
Bill Gates foli për herë të parë për divorcin me Melinda-n dhe fajin ja hodhi vetes

Bill Gates foli për herë të parë për divorcin me Melinda-n dhe fajin ja hodhi vetes

Pas divorcit të bujshëm, Bill Gates foli për herë të parë në lidhje me këtë çështje në takimin vjetor të biznesmenëve, politikanëve dhe drejtuesve të Wall Street dhe Silicon Valley të organizuar nga banka e investimeve Allen & Company në

Read Full Article
Bebe Rexha ka një ëndërr të madhe: “Mezi pres të vizitoj Kosovën”

Bebe Rexha ka një ëndërr të madhe: “Mezi pres të vizitoj Kosovën”

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë. Para pak kohësh ajo ka publikuar albumin “Better Mistakes”, që u prit mjaft mirë nga publiku. Një pjesë e

Read Full Article
Reperi Chris Brown akuzohet për dhunë fizike ndaj një gruaje

Reperi Chris Brown akuzohet për dhunë fizike ndaj një gruaje

Chris Brown dyshohet se ka goditur një grua gjatë një konflikti javën e kaluar. Një zëdhënës për departamentin e policisë së Los Angeles ka treguar se policia është njoftuar në orën 7:30 të mëngjesit në lidhje me këtë çështje. Autoritetet

Read Full Article
Momenti më i keq i mbrëmjes, Ledri Vula bën veprimin që Sarës nuk i pëlqen

Momenti më i keq i mbrëmjes, Ledri Vula bën veprimin që Sarës nuk i pëlqen

Sara Hoxha ka festuar 29-vjetorin e saj mes muzikës, pijeve alkoolike e dëfrimit pafund me miqtë dhe të afërmit e saj. Pavarësisht sa shumë u kënaq, një gjest i partnerit të saj e mërziti shumë bukuroshen. Si çdo vit, Ledri

Read Full Article
Lidhja e Jennifer Lopez me Ben Affleck, ja çfarë mendon e ëma e Jennifer

Lidhja e Jennifer Lopez me Ben Affleck, ja çfarë mendon e ëma e Jennifer

Mamaja e Jennifer Lopez duket se është shumë e lumtur për rikthimin e së bijës me Ben Affleck. Thuhet se Guadalupe Rodriguez  i ka dhënë që në fillim aprovimin kësaj lidhje. “Në të kaluarën, nëna e Jennifer dhe Ben ishin

Read Full Article