Back to homepage

Plus info

Tek United i tremben një eksodi

Tek United i tremben një eksodi

Situata te Manchester United është e trazuar, ndërsa janë 17 futbollistë të ekipit të parë të mërzitur me gjendjen në klub. Ata po mendojnë largimin nga “Djajtë e kuq” para nisjes së sezonit dhe krisjet brenda grupit kanë bërë që

Read Full Article
Lavezzi si Icardi, i rrëmben gruan shokut të ngushtë

Lavezzi si Icardi, i rrëmben gruan shokut të ngushtë

Ezequiel Lavezzi, sërish në qendër të thashethemeve pikante në Argjentinë. Ish-sulmuesi i Napolit dhe PSG rrezikon të humbasë disa prona për shkak të betejës në gjyq me ish-partneren Yanina Screpante. Ndërkohë, gazetarët argjentinas kanë zbardhur disa sekrete të papublikuara për

Read Full Article
Dashuri në shkretëtirë

Dashuri në shkretëtirë

Piloti i Meklaren në F1, Lando Norrris, ka konfirmuar lidhjen e tij me modelen portugeze, Luizinja Oliveira, gjatë pushimeve që po kalojnë së bashku në Dubai. 22-vjeçari ka shpërndarë një foto në Instagram me modelen duke shkëmbyer një puthje në

Read Full Article
Suarezi është pranë largimit nga Atletico

Suarezi është pranë largimit nga Atletico

Sulmuesi uruguaian, Luis Suarez, duket se i ka ditët e numëruara në skuadrën e Athletico Madridit. Ish-futbollisti i Barcelonës nuk e ka pasur formën e duhur në këtë edicion, duke realizuar vetëm 8 gola deri me tani. Largimi i tij

Read Full Article
Në fundjavë do të mbahet FIBA SCOD Klinika

Në fundjavë do të mbahet FIBA SCOD Klinika

Federata e Basketbollist e Kosovës (FBK) ka njoftuar se në fundjavë (8-9 janar) do të mbahet FIBA SCOD Klinika për gjyqtarët e basketbollit. Të shtunën do të ligjërojnë Instruktori i Gjyqtarëve të FIBA-s, Gjorgi Piperkov, FIBA Instruktori Nacional i FBK-së,

Read Full Article
Dallas mund Golden State

Dallas mund Golden State

Kyrie Irving rikthehet në parket në debutimin e tij sezonal pas tri muajsh larg ekipit, duke ndihmuar Nets të fitojnë kundër Pacers me rezultatin 129-121. Basketbollisti që nuk lejohet që të luajë në Nju Jork, sepse nuk është i vaksinuar,

Read Full Article