Back to homepage

Kombëtaret

FIFA ‘godet’ skuadrën shqiptare, ia bllokon merkaton

FIFA ‘godet’ skuadrën shqiptare, ia bllokon merkaton

Skënderbeu e mbylli vitin 2021 me buzëqeshje pasi u largua nga vendet e fundit në klasifikim dhe shpresonte që me disa përforcime të mund të shkëputej përfundimisht nga lufta për mbijetesë. Por planet e Memellit mund të prishen nga vendimi

Read Full Article