Atletico Madrid interesohet për lojtarin e kombëtares shqiptare

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 7 Janar, 2022 19:23

Atletico Madrid interesohet për lojtarin e kombëtares shqiptare

Trippier është larguar në drejtim të Newcastle dhe kështu Atletico Madrid është duker kërkuar një zëvendësues të tij.

Simeone është interesuar për lojtarin e kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj. Anësori i djathtë ka eksperiencë dhe vlerësohet shumë nga klubi spanjoll. Ai aktualisht luan për Lazion por tashmë për të Atletico Madrid është gati të hedh hapin e parë

Ditët në vijim do të ketë më shumë informacione rreth këtij interesimi në merkato.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 7 Janar, 2022 19:23